↑ Powrót do Wolontariat

Magdalena Mich laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Samorządowego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie we współpracy z Radą ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego zorganizował Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny, które odbywały się na terenie całego województwa pod hasłem „Rodzina-Dom-Ojczyzna”. W ramach tegorocznych Dni Rodziny Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego promował XIV edycję Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Jubileuszowe podsumowanie rozpoczęło się przemówieniami traktującymi o wyższości tytułowych wartości w życiu, wygłoszonymi przez wojewodę warmińsko-mazurskiego, marszałka województwa oraz arcybiskupa.
Wytypowana uczennica naszej szkoły Magdalena Mich z klasy III LOA została wyróżniona i otrzymała tytuł Laureata XXIV Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” oraz wraz z opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariatu przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach panią Natalią Osypowycz odebrała nagrodę przyznaną przez Marszałka Województwa.

Natalia Osypowycz