Samorząd Uczniowski

Walentynki

14 lutego 2019 r. w naszej szkole zostały zorganizowane WALENTYNKI. Można było umówić się na szybką randkę, zrobić zdjęcie na walentynkowej ściance. Uczniowie mogli wrzucać swoje „wyznania miłosne”  do specjalnie przygotowanego w tym celu pudełka. Zorganizowany został konkurs na 3 walentynkowe zdjęcia, które uzyskały najwięcej polubień. Całemu wydarzeniu osłody dodawały słodycze. Walentynki zorganizowane zostały przez Samorząd Uczniowski.

Pokaż strony »

100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości społeczność naszej szkoły  włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej . W piątek 9 listopada 2018 roku o symbolicznej godzinie 11.11 na szkolnym dziedzińcu zabrzmiał hymn narodowy. Wszyscy uczniowie naszej szkoły …

Pokaż strony »

„Rekord dla Niepodległej”. Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości!

Pan Dyrektor Zbigniew Pietrzak na wniosek Samorządu Szkolnego zgłosił naszą szkołę do udziału w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. W związku z tym w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, …

Pokaż strony »

Kolorowy Pierwszy Dzień Wiosny

W tym roku przywitaliśmy wiosnę w nietypowy sposób. A to za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który zorganizował konkurs na „Najciekawiej przebraną klasę”, który polegał na przebraniu się uczniów z poszczególnych klas wg wylosowanej wcześniej kategorii. Tego dnia w  szkole można było spotkać wielu uczniów w świetnym – wiosennym humorze poprzebieranych w różnokolorowe stroje.

Pokaż strony »

8 marca

8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji elegancko ubrani przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego obdarowali wszystkie panie słodkimi upominkami.  

Pokaż strony »