↑ Powrót do Nasze osiągnięcia

Nasi uczniowie zdobyli 3 miejsce w Polsce w wieloboju obronnym

Uczennica naszej szkoły Weronika Stapel zdobyła III miejsce w Polsce w klasyfikacji generalnej wspólnie ze swoją drużyną w składzie: Ewa Łokuciejewska (LOK Lidzbark, OSP Sępopol), Julia Kocaja, Daria Zawadzka, Magdalena Zawadzka (wszystkie Lubawa) w Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym, które odbyły się w Zegrzu k/ Warszawy w dniach od 31.05.-02.06. 2019 r. Składały się one z następujących konkurencji: marszobiegu, biegu na 1000 m oraz strzelania z kbks. Dziewczęta reprezentowały Zarząd Wojewódzki LOK w Olsztynie. W konkurencji strzelanie zdobyły I miejsce w Polsce.
W mistrzostwach uczestniczył również tegoroczny absolwent naszej szkoły Kacper Subocz, który ze swoją drużyną reprezentującą LOK Olsztyn zdobył III miejsce w klasyfikacji generalnej. Skład drużyny: Mateusz Sochacki, Szymon Zawadzki, Mateusz Śliwiński, Mateusz Piotrowicz (wszyscy Lubawa). Drużyna chłopców zdobyła również 1 miejsce w marszobiegu.
Weronika Stapel i Kacper Subocz są członkami SK LOK ZSP nr 2 Bartoszyce, które ściśle współpracuje z ZR LOK w Lidzbarku Warmińskim i ZW LOK w Olsztynie. Reprezentantów naszego województwa przygotowywali: Dariusz Wojczulanis i Krzysztof Śmigielski. Opiekunem był: Jerzy Zborowski.

Gratulujemy!