6 miejsce w Polsce Filipa Robinsa w Konkursie Wiedzy o Państwie i Samorządzie Terytorialnym

Uczeń naszej szkoły Filip Robins z kl. II TE  zajął 6 miejsce w finale I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Państwie i Samorządzie Terytorialnym ,,Tędy na Prawo’’.
Finał ogólnopolski konkursu odbył 16 grudnia 2017 r. w Hotelu Kopernik w Olsztynie. Uczestniczyli  w nim reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy w I etapie uzyskali co najmniej 33 pkt.
Filip był jedynym reprezentantem powiatu bartoszyckiego.Organizatorem konkursu była Fundacja Togatus Pro Bono z Olsztyna.
Gratulujemy Filipowi  ogromnej wiedzy o  Konstytucji RP i Samorządzie Terytorialnym i życzymy dalszych sukcesów. Ucznia przygotowywał: Jarosław Puszko.