↑ Powrót do Doradca Zawodowy

Oferta szkoleniowa 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej

4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej wychodzi z ofertą szkoleniową do uczniów wszystkich szkół średnich naszego województwa, polegającą na udziale pełnoletnich uczniów techników i liceów w 16-dniowym szkoleniu podstawowym, po odbyciu którego staną się pełnoprawnymi żołnierzami służby czynnej.

Szkolenie prowadzone będzie w czasie ferii zimowych tj. 19.01- 03.02.2019 r. w jednej z czterech lokalizacji: Olsztyn, Morąg, Braniewo i Giżycko.

Oprócz pełnoletności, warunkiem koniecznym przystąpienia do szkolenia jest posiadanie obywatelstwa polskiego, niekaralność za przestępstwa umyślne i posiadanie kategorii zdrowia potwierdzonej przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską.

Szkolenie obejmuje zajęcia z taktyki, strzelania, przetrwania, a także kształcenia obywatelskiego i udzielania pierwszej pomocy.

Po szczegóły oferty oraz kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację szkolenia zapraszam do doradcy zawodowego – p. Agaty Smereczańskiej (sala 113B).