↑ Powrót do Biblioteka

KSIĄŻKI TYGODNIA (zakupiono z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0)

1.Jak zadbać o siebie. Afirmacje na każdy dzień roku”.
„Pierwszym krokiem do stworzenia życia, którego pragniesz, jest pozbycie się wszystkiego, czego nie chcesz” – Joshua Becker

Książka dr Zoe Shaw to doskonały poradnik jak wyrobić nawyk dbania o siebie, poprawić samopoczucie i wzmocnić pewność siebie.

2. „Moc przyciągania szczęścia” .Każdy chce być szczęśliwy. Joseph Murphy pokazuje, jak łatwo to osiągnąć. Książka opiera się na dwóch założeniach. Po pierwsze : prawdziwe i trwałe powodzenie osiąga się tylko wtedy, gdy zdany sobie sprawę, że można przezwyciężyć każdą słabość. Po drugie: na świadomym i podświadomym dążeniu do sukcesu

 3. „Astrologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać do bólu”. Dzięki temu przewodnikowi autorstwa Kathleen Sears bez trudu samodzielnie odczytasz, jaki potencjał opisuje dana planeta w Twoim i dowolnym osobistym horoskopie.

 4. „Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy”. Książka Jana Grzesiaka to doskonały poradnik nie tylko dla odważnych. Jeśli wstydzisz się występować przed klasą podczas odpowiadania na lekcji – ta propozycja jest dla Ciebie .. Autor nauczy m.in. jak: pokonać niechęć do publicznych wystąpień, panować nad oddechem, modulować głos i odpowiednio go emitować, wykorzystać w wystąpieniach mowę ciała oraz wielu wielu innych rzeczy.

5. „1001 filmów które musisz zobaczyć”. Przed Wami niesamowita książka…nie tylko dla miłośników kina ale i dla początkujących jego fanów. Przegląd ponadczasowych tytułów filmowych oraz wielu takich, których jeszcze nie widzieliście. Zapraszamy do lektury książki, by mogła pochłonąć Was magia kina…

6. „Nobliści skandaliści”. Sławomir Koper ze swadą oraz poczuciem humoru szczerze i bez cenzury przedstawia polskich noblistów. Ta książka może być dla Was sporym zaskoczeniem.

7. „Anielskie liczby dla początkujących”. Czy często zauważasz powtarzające się wzory liczb ? Albo spoglądasz na zegar każdego dnia i dostrzegasz np. 1:11, 3:33 ?

Jeśli miałeś tego typu doświadczenia, oznacza to, że spotkałeś się z liczbami aniołów.

To nie jest przypadek, choć tak może się wydawać. Sceptycznie do tego podchodzisz ? Przekonaj się czy zmienisz zdanie po przeczytaniu książki Karen Frazier.

 8. „Sztuka czytania w myślach”. Nauka czytania w myślach nie jest tak szalonym pomysłem jak mogłoby się wydawać. Podczas każdej interakcji wysyłamy szereg sygnałów niewerbalnych, często silniejszych niż wypowiadane przez nas słowa. Książka uczy jak wpływać na innych przekonując ich do swojego sposobu myślenia.

9. „Numerologia dla początkujących”. Numerologia sprawi, że w odmienny sposób spojrzysz na siebie i swoje uzdolnienia. Pomoże Ci odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących cech charakteru, szans rozwoju czy umocnienia więzi między najbliższymi Ci osobami. Aby z tej wiedzy korzystać potrzebujesz jedynie imienia, nazwiska, daty urodzenia i…tej książki : )