↑ Powrót do Biblioteka

Książki tygodnia

1.Cecelia Ahren „Ps. Kocham Cię” to bestsellerowy debiut sfilmowany w 2008r. Życie Holly rozpada się na kawałki gdy umiera jej mąż. Lecz w dniu jej trzydziestych urodzin, Gerry do niej wraca. Zostawił jej kilka listów, które powoli wprowadzają Holly w jej nowe życie – bez niego. Każdy liścik kończy się podpisem „PS Kocham Cię”.
 
2.Camilla Lackberg „Księżniczka z lodu” to kryminał, który sprzedał się w 15 milionów egzemplarzy. Zamkniętą społecznością wstrząsa potworna informacja: w jednym z domów znaleziono zwłoki młodej kobiety, zamrożone w lodzie. Wszystko wskazuje na samobójstwo, ale czy tak jest na pewno?
 
3.Kirsty Moseley „Chłopak, który chciał zacząć od nowa” to nowa powieść autorki bestsellera. Jamie i Ellie darzą się głębokim uczuciem, mają wspólne plany na przyszłość. Dziewczyna zaślepiona miłością nie ma pojęcia czym tak naprawdę zajmuje się jej chłopak. Co się wydarzy? Czy Ellie pozna tajemnicę swojego ukochanego? Zapraszamy.
 
4.„Sztuka dekoracji czytelniczej” to doskonały poradnik nie tylko dla wprawionych w wypiekach…
Wszystko zrozumiale wyjaśnione krok po kroku i okraszone przepięknymi fotografiami. Przepisy na kremy, ciasta, babeczki, makaroniki i wiele wiele innych wypieków. Gorąco polecamy !
 
5. Reyes Monforte „Burka miłości” to powieść, która pokazuje brutalną rzeczywistość kobiet w Afganistanie.
Maria to młoda Hiszpanka, która żyje z Afgańczykiem Nasradem. Sielanka trwa do czasu kiedy postanawiają opuścić Europę i wyruszyć do Afganistanu.
Ta decyzja staje się wieloletnią udręką. Islamski kraj okazuje się dla dziewczyny więzieniem a burka tego symbolem.
Czy Maria będzie szczęśliwa? Czy miłość Nasrada jest aż tak wielka, że będzie stał za nią bez względu na wszystko?
Zapraszamy do biblioteki.