«

»

Maj 08 2024

Sukces naszych uczennic w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej

Nasze uczennice zdobyły I i II miejsce w grupie szkół ponadpodstawowych w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce zdobyła Natalia Brudzyńska z kl. III LOB i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. II miejsce zajęła Roksana Czajkowska z kl. I TE. Dobrze zaprezentowała się również Maja Segieda z kl. I LOB.

Eliminacje powiatowe odbyły się 24 kwietnia 2024 r. w Bezledach. Zostały zorganizowane przez KP PSP w Bartoszycach we współpracy z Gminą Bartoszyce oraz Odziałem Powiatowym Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Uczennice przygotowywał p. Jarosław Puszko.

Dziękujemy Komendantowi KP PSP w Bartoszycach mł bryg. Krystianowi Masalskiemu oraz mł bryg. Piotrowi Kowalskiemu za zorganizowanie transportu do Bezled dla uczniów i ich opiekunów.

Gratulujemy!