Ten tydzień zaczynamy „Wielkim Sennnikiem”: )
Każdy z nas śni. Czy sny mają odzwierciedlenie w naszej codzienności? Czy są prorocze? Czy macie odwagę sprawdzić co mówią o Waszym życiu obrazy senne? Zapraszamy do lektury!
Joanna Glogaza jest autorką kolejnej polecanej przez nas książki. „Slow life. Zwolnij i zacznij żyć”.
Slow life to już nie moda.. to konieczność… Jak często zastanawiacie się przeglądając Facebooka skąd Wasi znajomi biorą czas na te wszystkie wyjazdy, imprezy, spotkania z najbliższymi i w dodatku mają czas na naukę? Polecana książka top doskonały poradnik co i jak możesz zrobić by zyskać więcej czasu na realizację odkładanych planów i marzeń. Jak żyć w zgodzie ze sobą a nie na pokaz? Odpowiedzi znajdziecie właśnie tutaj.
„Komunikacja między ludźmi” S.P. Morreale, B.H.Spitzberg, J.K.Barge
Komunikacja międzyludzka to podstawa egzystencji każdego z nas. Jak porozumiewać się z innymi i osiągnąć sukces osobisty oraz zawodowy? Książkę charakteryzują przykłady z życia wzięte, podsumowanie najważniejszych informacji, ćwiczenia czyli wszystko to, co sprzyja jak najlepszemu zapamiętaniu treści. Serdecznie polecamy !
„Successful interview. Jak odnieść sukces podczas rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim i angielskim” W. Kisiela-Dorohinickiego, M. Kisiel-Dorohinickiej i J. Nosal-Charowskiej to doskonały poradnik także dla tych, którzy podczas tegorocznych wakacji będą chcieli podjąć pracę. Jak napisać cv Jaki strój wybrać, by godnie się zaprezentować? Jak rozmawiać? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań odnajdziecie w polecanej książce.
„Zawód: copywriter. Zacznij zarabiać na pisaniu” Marcina Cichockiego wyjaśnia czym jest wspomniana specjalność, tłumaczy jak się do niej przygotować oraz omawia warsztat pracy. Co to są zasady SEO i w jaki sposób zarabiać na copywritingu – także tego dowiecie się ze wspomnianej pozycji. Polecamy!