«

»

Cze 03 2022

Charytatywna zbiórka na operację ręki dla naszej absolwentki

W poniedziałek 30 maja w naszej szkole odbyła się charytatywna zbiórka na operację ręki dla absolwentki Ady Stańczyk. Akcję wsparli uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu.

Zbiórkę prowadziły wspólnie z Adą wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Oliwia Falba oraz Amelia Rucińska pod opieką p. Natalii Osypowycz. Częścią prowadzonej akcji były Charytatywne zawody strzeleckie zorganizowane przez Szkolne Koło LOK. Sędzią głównym zawodów był Jarosław Puszko wspierany przez Zuzannę Rafalską, Aleksandra Surmę i Igora Ostapkiewicza.  W zawodach uczestniczyło 32 uczniów, którzy strzelali z karabinków pneumatycznych w postawie stojącej. 

Wyniki zawodów:

Grupa dziewcząt(miejsca:1-3):

1.Dobko Nikola- 43 pkt.

2.Maksymik Natalia-25 pkt.

3.Popinigo Weronika – 24 pkt.

 

Grupa chłopców (miejsca:1-3):

1.Stapel Mateusz -43 pkt.

2. Aleksander Surma- 24 pkt.

3.Dądzik Szymon – 22 pkt.

 

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i wsparcie. Życzymy naszej absolwentce dużo zdrowia.

Razem możemy więcej:)