«

»

Cze 09 2022

Książki tygodnia

Sezon na świeże dary natury otwarty,  więc proponujemy Wam… „Jadalne kwiaty” Marzeny Kalemby-Drożdż.  Zawarte jest w niej 178 przepisów na dania z kwiatami: makarony, torty, ciasta, sałatki, bułki, zupy , tarty, mięsa i wiele… wiele innych. Wszystkie one okraszone pięknymi fotografiami efektów pracy a poprzedzone praktycznymi wskazówkami dotyczącymi m.in. rozpoznawania jadalnych kwiatów.

 

 

 

Polecamy „Pyszne chwasty”  Marzeny Kalemby-Drożdż.   137 pysznych przepisów, w tym na sałatki, pasty i sosy, zupy, koktajle, słodkości i konfitury. Wartościowe składniki, ciekawe smaki – jak je wprowadzać nauczycie się z tej książki.

 

 

 

 

Były kwiaty, chwasty… teraz czas na „Smakowite drzewa”  Marzeny Kalemby-Drożdż. Solidna dawka wiedzy ale i 147 przepisów na dania z nasion, liści, kwiatów i pąków polskich drzew. Serdecznie polecamy !

 

 
 
 
 
 
 „Drugie śniadania i lunche w domu, w szkole, w pracy” to nasz kolejna propozycja.  Ponad 40 łatwych i smacznych przepisów do wykorzystania nie tylko podczas wspomnianych śniadań : )

 

 

 
 
 
 
 
Po jedzeniu czas na picie : ) „Wielka księga smoothies” Pat Crocker to porady zdrowotne oraz 400 przepisów na koktajle. Warto skorzystać !