«

Maj 15 2024

Bilans zasobów, czyli poznaj siebie – warsztaty z WSB

W ramach współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa, Wydział Nauk Społecznych w Bartoszycach, w „Elizce” zostały przeprowadzone kolejne warsztaty. Temat spotkania to: Bilans zasobów, czyli poznaj siebie. Pani Wiktoria Zakrocka, Specjalista ds. promocji przeprowadziła wśród uczniów klasy II B Liceum Ogólnokształcącego analizę SWOT skupiając się na mocnych stronach (wszystko to co stanowi atut, przewagę, zaletę) oraz szansach (wszystko to co stwarza szansę korzystnej zmiany, rozwoju). Uczniowie mogli poznać też typ swojej osobowości za pomocą testu 16Personalities. Ponadto mogli spojrzeć na siebie okiem rówieśnika – było to zadanie dotyczące samooceny w kontekście tego jak postrzegamy siebie, a jak postrzega nas otoczenie. Dziękujemy bardzo za owocną współpracę z bartoszyckim Wydziałem WSB. Następne warsztaty już wkrótce.