«

»

Lut 14 2024

KSIĄŻKI TYGODNIA (zakupiono z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0)

 
1.      Dokąd zmierza czarna wieża? Co to jest bicie w przelocie? Kiedy nie można zrobić roszady ? Kto grał lepiej od komputera? Książka autorstwa Adama Umiastowskiego odpowie na wszystkie pytania pomagając zwyciężać i przybliżać do osiągnięć wybitnych szachistów.
2.      Chcesz wiedzieć jakim typem osobowości jesteś i jak konkretne cechy i zachowania wpływają na Twoje życie? Książka autorstwa Andrzeja Zdanowskiego to praktykach życiowe przykłady, prosto i z humorem wyjaśniające ww. zagadnienia
3.      Słyszeliście kiedyś o zasadzie „zero waste” ? Książka Pawła Płaczka „Menu kryzysowe” to doskonały przewodnik po niej nawet dla najbardziej wybrednych smakoszy.…
4.       Wojciech Drewniak i jego kolejne książki z serii „Historia bez cenzury” polecają się Waszej uwadze.
5.      Autorów lektur szkolnych powszechnie uważa się za postacie pomnikowe i pozbawione wad. Tymczasem ich życie prywatne było bardziej zawiłe i często bardziej intrygujące niż dzieła, jakie pozostawili. W Czytelni znajdują się : „Nieznane losy autorów lektur szkolnych. Wstydliwe tajemnice mistrzów pióra” , „Sekretne życie autorów lektur szkolnych .Nie tacy święci jak ich malują ” oraz „Szokujące tajemnice autorów lektur szkolnych”.
Serdecznie polecamy : )