«

»

Lis 06 2023

UCZNIOWIE POLECAJĄ (LUB NIE… : ) )

„Pokój na piętrze” od Rachel Hawkins to dość przerażająca historia dziewczyny, która dorabia jako wyprowadzacz psów na bogatej dzielnicy.
Pewnego dnia za sprawą bardzo dostojnego faceta zmienia się jej całe życie. Lecz ma pełno wątpliwości i problemy z samooceną, które nie dają jej spokoju. Z czasem spędzonym z tym mężczyzna dowiaduje się o jego życiu coraz więcej, a w pewnym momencie staje się to jednym z jej głównych zagwozdek. Książka wciąga, ale niestety muszę przyznać ze w mojej opinii postacie nie są zbyt zagłębione. Wiemy o nich tylko główne części osobowości czy aktualnego życia. Czego się spodziewać po książce prowadzonej jedynie z bodajże 3 perspektyw. Sam tytuł spoileruje co bardziej domyślnym czytelnikom zakończenie kiedy już zaczynają się pierwsze poszlaki akcji. Ciekawa, ale bardzo ogolona ze szczegółów książka – przynajmniej taką ją zapamiętałem. Mimo wszystko jako książkę, która wybrałam za sprawą opisu z tyłu książki i okładki to bez problemu wybrałbym ją wtedy z powrotem.
Amon