«

»

Paź 04 2023

CodeWeek – bezpłatne warsztaty kodowania, nauka programowania, cyberbezpieczeństwo w KORTOSFERZE w Olsztynie

Trwa Europejski Tydzień Kodowania. Z tej okazji KORTOSFERA zaprasza Was na Wielkie Święto Programowania już 7 października. Czekają na Was warsztaty i gry związane z robotami, nauką logicznego myślenia oraz wirtualną rzeczywistością.

Zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem, jak i ci, którzy są już bardziej zaawansowani, znajdą tutaj coś dla siebie. Warsztaty, gry, zabawy, inspirujące spotkania – przekonacie się, że programowanie to prawdziwa frajda! Zapraszamy rodziny z dziećmi, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych nauką kodowania, robotami i nowinkami technologicznymi.

W wydarzeniach wezmą udział m.in.: Stowarzyszenie „Cyfrowy Dialog”, Centrum Mistrzostwa Informatycznego, VEX Robotics, Centralny Dom Technologiczny, EduSense, Klub Młodego Programisty, Giganci Programowania czy Mobilne Laboratoria Przyszłości.

Kilka ważnych  informacji:

  • Miejsce: Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji Kortosfera – ul. Dybowskiego 11a, Olsztyn;
  • Wstęp bezpłatny;
  • Wejścia na przestrzeń wystawienniczą Kortosfery, gdzie będzie odbywał się CodeWeek : wyłącznie o godz. 10, 12 oraz 14;
  • Bilet upoważniający do bezpłatnego (2-godzinnego) wstępu czeka na Was do odbioru w kasie.

Bądźcie z nami i przekonajcie się, że programować może każdy!

 

UWAGA! W tym dniu tj. 07 października Kortosfera będzie czynna tylko do godz. 16!