«

»

Mar 10 2023

Informacja o projekcie społecznym Zwierzaczkowo2

Projekt Zwierzaczkowo2 dotyczy problemu bezdomności zwierząt. Grupa projektowa zorganizowała kiermasz ciast w naszej szkole oraz zbiórkę pieniędzy. Telewizja Bart – Sat  przeprowadziła wywiad z liderem projektu.

W Szkołach Podstawowych nr 1 i 3  w Bartoszycach oraz w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bezledach zorganizowaliśmy warsztaty: Jak postępować z psami? Jaka jest duża odpowiedzialność opieki nad zwierzętami?

Zorganizowaliśmy również klika zbiórek karm i pieniędzy min. w: Delikatesach Centrum przy ulicy Józefa Bema oraz w restauracji Kraftowy Browar & Tapas.

Wiraż PUB zorganizował koncert w ramach zbiórki na główny cel projektu, czyli wsparcie tutejszego schroniska w Sędławkach. Firma Plexer w Bartoszycach wsparła swoimi produktami uczniów w postaci naklejek oraz okleiny na puszki, które zostały podarowane przez Sqadnicę Harcerską w Krakowie.