«

»

Lis 02 2022

CZYTAJ.PL

UPOLUJ  SWOJĄ KSIĄŻKĘ – kolejny raz w naszej szkole: )

 W tegorocznej akcji CZYTAJ PL możecie przeczytać lub wysłuchać  aż 18 bestsellerowych książek za darmo przez cały listopad.

Z aplikacją Woblink wystarczy zeskanować kod QR, który znajduje się na plakatach. Plakaty znajdziecie: na drzwiach pokoju nauczycielskiego (budynek A) oraz drzwiach  Biblioteki szkolnej (budynek B)
Zapraszamy !!!

 

Krótki przewodnik jak skorzystać z Akcji:

Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.

Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!

Kody znajdziesz na plakatach w szkole.

Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.  Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś lub używałaś do tej pory. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z Woblinkiem, zarejestruj się całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie. Wystarczy, że podasz maila i wymyślisz hasło (które zapamiętasz!).

Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!

Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 18 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz mieć tylko jedną książkę z akcji, ale w dowolnym momencie możesz ją wymienić.

Miłego czytania/ słuchania !!!