«

»

Paź 28 2021

SZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

26 października po czterech tygodniach rywalizacji zakończyła się Szkolna Liga Piłki Nożnej. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż. Mecze rozgrywane były na boisku Orlik przy SP nr 4 na ul. Nowowiejskiego 31.  Na zakończenie każdy zawodnik odebrał od organizatorów małą niespodziankę, a dzięki szkolnej Radzie Rodziców zespoły otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy. Najlepszym zawodnikiem turnieju z 16 bramkami został Marcin Polkowski, który otrzymał pamiątkową statuetkę.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – III TE/TSg: skład drużyny – Burczyk Jakub, Kucharczyk Kamil, Ławrynowicz Patryk, Orłowski Patryk, Polkowski Marcin, Pudełek Patryk, Tercjak Remigiusz, Olesiuk Wojciech.

II miejsce – II LOAB

III miejsce – I TE/TS

IV miejsce – I LOB

Organizatorzy: Tomasz Tatol, Piotr Szamocki