«

»

Wrz 15 2021

Inauguracja projektu ,,Propedeutyka prawa”

14 września br. w naszej szkole odbyła się inauguracja programu „Propedeutyka prawa w liceach ogólnokształcących województwa warmińsko-mazurskiego” realizowanego przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. W inauguracji uczestniczyli uczniowie klas maturalnych (kl. III LOAg, kl. III LOBg) oraz zaproszeni goście, w tym m.in. Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty p. Krzysztof Marek Nowacki oraz Starosta Powiatu Bartoszyckiego p. Zbigniew Nadolny. 

Pierwszą lekcję w tegorocznej edycji poprowadził koordynator projektu p. dr Marcin Kazimierczuk

Relacja Gazety Olsztyńskiej z inauguracji projektu Propedeutyka prawa w liceach ogólnokształcących województwa warmińsko-mazurskiego Wydziału Prawa i Administracji UWM w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach.

Zapraszamy do lektury: Kliknij tutaj

Przeczytaj także relację Polskiego Radia Olsztyn: Kliknij tutaj