↑ Powrót do Biblioteka

Książki tygodnia

Książki tygodniaUzdrawiający masaż stóp i dłoni” Denisa Lamboley’a to doskonały poradnik nie tylko dla zmęczonych po świątecznych zakupach i o tym, że istnieją związki między pewnymi obszarami ciała a odpowiadającymi im miejscami znajdującymi się na stopach lub dłoniach nie trzeba przekonywać. Książka tłumaczy podstawowe zasady refleksologii, ukazuje mapy stref połączonych z poszczególnymi układami i narządami w ciele człowieka i zawiera przebieg sesji automasażu oraz masażu zilustrowany zdjęciami krok po kroku. Polecamy!

 

 

„Psy rasowe. Wybór, opieka, rasy” Anna Biziorek

Książka opisuje 80 wybranych ras psów domowych. Opowiada jakie cechy przodków odziedziczyli dzisiejsi przedstawiciele ras oraz jakie mają wymagania. To znakomity przewodnik dla osób, które wybierają psa oraz nieprzebrane źródło informacji dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o swoich pupilach.

 

 

 

„Koty rasowe. Wybór, opieka,rasy” Barbara v. Tittenbrun-Jazienicka

Książka przedstawia ponad  50 ras, z których na pewno niejedna podbije serce przyszłego właściciela. Oprócz szczegółowego opisu każdej rasy znalazły się w niej także praktyczne porady, jak wybrać kota, jak dbać o jego zdrowie i zapewnić mu najlepsze warunki. Bo każdy kot jest inny.