↑ Powrót do Biblioteka

Książki tygodnia

Phil Bosmans „Żyć każdym dniem czyli jak znaleźć wielką radość w małych rzeczach”

Swoisty przewodnik służący oparciem na każdy dzień roku oraz pomocą w tym, by żyć sercem. Polecamy dla każdego, nie tylko dla wrażliwców: )

 

 

 

„Tajemnicza mowa ciała. Odkrywanie uczuć z gestów i wyrazu twarzy” Marco Pacori

Nie jest trudno zgadnąć o czym książka: ) Odkrywa ona przed czytelnikiem charakterystyczne cechy języka niewerbalnego i jego interpretację. Mowa ciała, twarzy, gestów oraz gesty uwodzicielskie. To wszystko w niej znajdziecie. Polecamy!

 

 

 

 „365 uśmiechów dla Ciebie” to zbiór zabawnych cytatów na każdy dzień roku, okraszony fotografiami o wielkich walorach estetycznych. Uśmiech gwarantowany!

 

 

 

 

 

 „365 myśli  dla Ciebie o miłości, pokoju i nadziei”. Wybitne fotografie oraz szereg  głębokich, inspirujących refleksji to elementy charakteryzujące tę książkę. Zaraża optymizmem, a także pozytywnym nastawieniem przez cały rok, dlatego serdecznie polecamy!

 

 

 

 

 „Balsam dla duszy romantycznej” to zbiór inspirujących opowieści o miłości i romantyzmie. Polecamy dla tych co już są romantykami i dla tych, którzy dopiero zamierzają nimi być. Jednym słowem- książka dla wszystkich. Zwłaszcza dla wierzących w magię miłości: )

 

 

 

 

 „Balsam dla duszy nastolatka”. Młodość to jeden z najtrudniejszych  ale i najlepszych okresów w życiu każdego z nas.  Znajdziecie tu odpowiedzi na trudne tematy nurtujące młodych ludzi począwszy od przyjaźni, uczuć,  po samobójstwa, śmierci i utraty miłości.  Książka doskonała na każdy nastrój.

 

 

 

 

„Balsam dla duszy”  – opowieści poruszające serca ludzi na całym świecie. Humor, mądrość, nadzieja i siła  – oto elementy dzięki którym łatwiej przetrzymać trudne chwile. W tej książce znajdziesz słowa, których szukasz : )