«

»

Cze 14 2024

Kontynuacja współpracy z Inspekcją Handlową w Olsztynie.

Uczniowie klas technikum i szkoły branżowej gościli z wizytą w Inspekcji Handlowej w Olsztynie. Było to możliwe dzięki współpracy szkoły z tą instytucją. Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Olsztynie jest patronem Technikum Handlowego w „Elizce”. Młodzież miała okazję poznać specyfikę pracy Inspekcji, podpatrzeć jak wygląda to na co dzień, a także dostała praktyczne wskazówki dotyczące ochrony praw konsumenta podczas krótkiego wykładu. Spotkanie poprowadzili panowie Grzegorz Mrozek, zastępca Naczelnika Wydziału Prawno-Organizacyjnego i do Spraw Pozasądowego Rozwiązywania Sporów Konsumenckich oraz Przewodniczący Stałego Sądu Polubownego w Olsztynie, a także Edwin Mariusz Naruszewicz, referent prawno-administracyjny.

Dziękujemy Pani Inspektor Krystynie Procyk za miłe przyjęcie naszej delegacji.