«

»

Kwi 23 2024

MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI

 
Drodzy Uczniowie !
Po raz kolejny nasza szkoła uczestniczy w zbiórce elektrośmieci. Zielony, kartonowy pojemnik na baterie został ustawiony w holu, na parterze w budynku A. Zapełniajcie go!
Chęć przekazania pozostałych elektroodpadów prosimy zgłosić do koordynatora tj p. Marty Walos lub mailowo biblioteka.zsp2@o2.pl bądź też telefonicznie w godzinach pracy Biblioteki szkolnej –  89 762 53 94 .

Zbieramy: suszarki, żelazka, zabawki na baterie, tablety, telefony komórkowe i stacjonarne, radioodbiorniki, głośniki, wagi łazienkowe, zegarki, baterie oraz drobny sprzęt AGD a także telewizory, monitory, laptopy, lodówki, pralki, drukarki, kuchenki elektryczne, zamrażarki, odkurzacze, elektronarzędzia.
Po każdym wypełnieniu pojemnika placówka będzie mogła zamówić odbiór. Ważny jest każdy kilogram, który my wymienimy na punkty Funduszu Oświatowego, za które otrzymamy dowolnie wybrane pomoce edukacyjne i wyposażenie.

Akcja trwa do 31 maja.
Im więcej wypełnień pojemnika, tym większe korzyści dla szkoły!