«

»

Sty 02 2024

Szkolny turniej halowej piłki nożnej o Puchar Pani Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bartoszycach

20 grudnia w hali widowiskowo sportowej przy ul. Słowackiego odbył się szkolny turniej halowej piłki nożnej o Puchar Pani Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2. Do zawodów zgłosiło się 12 zespołów klasowych. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” w trzech grupach, a do ścisłego finału awansował najlepszy z grupy tj. III TE/S, IVLO AB, VTE/S. W finale te trzy zespoły rozegrały trzymające w napięciu do ostatnich minut mecze wygrywając i przegrywając po jednym z nich ( 1:0, 0:1) i do wyłonienia mistrza szkoły potrzebne były rzuty karne. Te najlepiej wykonywała klasa licealna. Ostateczna klasyfikacja: I miejsce – IV LOAB (Michał Seretny, Mateusz Majewski, Maksymilian Ładosz, Tomasz Surowiec, Aleksander Surma, Krzysztof Butniewicz, Igor Ostapkiewicz, Przemysław Konrad, Kacper Baranowski, Łukasz Pisarek)II miejsce – V TE/S, III miejsce- IIITE/S. Najlepszym strzelcem został Mateusz Majewski (6 bramek), najlepszym bramkarzem został Filip Bryl, a zawodnikiem turnieju został Karol Boras. Podziękowania dla dziewczyn z klasy III TE/S – Ani, Karolinie, Patrycji, Sylwii za pomoc przy sędziowaniu, dla dziewczyn z klasy II LOA – Pauli, Kornelii, Wiktorii za pierwszą pomoc w nagłych wypadkach oraz Radzie Rodziców za ufundowanie medali i statuetek.