«

»

Lis 23 2023

KSIĄŻKI TYGODNIA (zakupiono z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0)

 1. „Moc manifestowania” Jordanny Levin odpowie na wiele pytań. Jak przejąć kontrolę nad swoim życiem ? Jak znaleźć bratnią duszę lub sprawić by pieniądze nie były problemem, który spędza sen z powiek? Sposobem na to jest przeczytanie tej książki w całości lub w wybranych przez siebie fragmentach.

 

 1. „Pocałuj tę żabę!” Briana Tracy’ego i Christiny Tracy Stein to doskonała analiza przyczyn negatywnych cech, myśli, emocji i kontaktów, które są zmorą wielu ludzi
  i utrudniają nam osiągnięcie tego, co każdy z nas mógłby osiągnąć. Poszczególne rozdziały pomagają w odkryciu przyczyn tych kłopotów i podają konkretne rozwiązania.

 

 1. „Silniejszy każdego dnia” to najbardziej przekrojowa i kompletna książka o aktywności fizycznej. Poznaj historie mistrzów i dowiedz się wszystkiego o budowaniu mięśni, poprawie techniki i zdrowej diecie.
  Zapraszamy!

 

 1. Książka „Jak to robią bogaci. 30 bezcennych nawyków” Toma Corley’a godna jest polecenia. Zapewniamy! Tytuł brzmi górnolotnie i wydaje się, że książka nie przystaje do naszej rzeczywistości? Nic bardziej mylnego! Przed Wami doskonały poradnik z 30 dobrymi nawykami i ich ciekawymi opisami dlaczego każdy z nich jest ważny.

 

 1. „Dlaczego szkoła Cię wkurza i jak ją przetrwać”. Mikołaj Marcela krótko i na temat doradzi jak przekonać rodziców, że godziny spędzone w Internecie są ważnym elementem edukacji, jak uczyć się mniej a osiągać więcej, jak przekuć porażkę w szansę na odkrycie czegoś nowego, jak zaplanować naukę, by przygotowanie się do ważnej klasówki nie zmieniło się w torturę, jak jeść i spać, by nie zwariować w szkole. Doskonały poradnik dla wszystkich uczniów!

 

 1. W książce „Dlaczego rodzice Cię wkurzają i co z tym zrobić” wyjaśnia m.in. dlaczego rodzice mają obsesję na punkcie Twego smartfona i porządku? Dlaczego nie pozwalają się wyspać i w ogóle Cię nie rozumieją? Nie martw się, to ich bardzo typowe usterki. Dzięki tej książce dowiesz się, jak je usuwać, a nawet – jak im zapobiegać!
  Nie unikniesz wszystkich kłótni, ale wyobraź sobie co będziesz w stanie osiągnąć, gdy przestaniesz marnować tyle czasu i energii na awantury o bałagan w Twoim pokoju:)

 

 1. „Zbuduj swój drugi mózg. Jak narzędzia cyfrowe pomogą ci efektywniej myśleć
   i działać” Książka autorstwa Tiago Forte pokaże Wam w jaki sposób uporządkować posiadane informacje, zwiększyć produktywność i wykorzystać twórczy potencjał w swoim życiu. Drugi mózg to nic innego jak Twój własny system zarządzania wiedzą. Polecamy!

 

 1. „Tu jest moja granica” Czy często masz poczucie, że pozwalasz ludziom przekraczać swoje granice? Czy potrafisz rozpoznać ten moment? Jak reaguje wtedy Twoje ciało? Jak sobie z tym radzisz? Ta książka pomoże w odważnym mówieniu „nie” i wyrażaniu swego zdania przy okazji poszerzaniu granic aby zapewnić sobie zdrowy rozwój.
  Gorąco polecamy!

 

 1. „Wzmocnij odporność w 7 tygodni” autorstwa Marka W tejże  książce znajdziecie 80 przepisów na pyszne i zdrowe dania oraz praktyczne rozwiązania, które staną się podstawą nowego, pełnego energii życia.