«

»

Wrz 15 2023

Inauguracja projektu „Propedeutyka prawa”

Inauguracja projektu „Propedeutyka prawa” to coroczne wydarzenie w naszej szkole. Jednak w tym roku miało ono wyjątkowy charakter, a to ze względu na otwarcie nowoczesnej pracowni nauki języków obcych.
Uroczystość odbyła się we wtorek 12 września 2023 r. Pracownię językową utworzono w ramach doposażenia szkół prowadzonych przez Powiat Bartoszycki w infrastrukturę poprawiającą nauczanie ICT i języków obcych finansowanego ze środków Unii Europejskiej. A to dzięki staraniom pracowników Wydziału Pozyskiwania Środków Zewnętrznych, Promocji i Strategii Paniom Katarzynie Basak i Ewie Izdebskiej.
W spotkaniu wzięli udział: Pan Krzysztof Marek Nowacki, Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty, Pan dr Marcin Kazimierczuk z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, koordynator projektu Propedeutyka prawa Pani Magdalena Gutkowska, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Bartoszycach, Pani Monika Rakowska, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz wicedyrektor Pan Jędrzej Mrozek.
Dziękujemy serdecznie za współpracę, gościom za przybycie a także mediom: TVK Bart – Sat, TVP 3 Olsztyn oraz Radiu Olsztyn za wsparcie medialne.
Linki do relacji w mediach: