«

»

Cze 14 2023

Zawody strzeleckie

12 czerwca na strzelnicy szkolnej odbyły się Mistrzostwa szkoły w strzelaniu z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Były to ostanie w tym roku szkolnym zawody strzeleckie. Uczestniczyło w nich 21 uczniów. Zostały zorganizowane przez działające w szkole Szkolne Koło LOK. Sędzią głównym zawodów był: Jarosław Puszko. Medale dla najlepszych strzelców zostały ufundowane przez  Radę Rodziców. Zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Wyniki:

Dziewczęta(miejsca 1-4):

1.Siergiej Milena kl. II LOA- 45 pkt.

2.Orlicka Patrycja kl. I LOB- 30 pkt.

3.Majsiuk Amelia kl. I LOB- 27 pkt.

4.Gronkiewicz Amelia kl. II LOA – 24pkt.

 

Chłopcy (miejsca 1-4):

1.Surma Aleksander kl. III LOB – 39 pkt.

2.Durak Marcin kl. I LOB – 36 pkt.

3.Baranowski Jakub kl. I LOB – 35 pkt.( większa ilość 9-tek)

4.Ostapkiewicz Igor kl. III LOB – 35 pkt.

 

Dziękujemy uczniom za udział w zawodach:)