«

»

Cze 07 2023

Bezpieczne wakacje

Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę, relaks i drobne szaleństwa. Młodzież nie ma obowiązków związanych ze szkołą i nauką, więc może bez ograniczeń planować najróżniejsze przygody, w których będą brać udział. Niektórzy spotykają się z przyjaciółmi i wspólnie świetnie się bawią, inni wybierają się na rodzinne wyjazdy. Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas  z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. Jak powinniśmy postępować, aby wakacje zawsze kojarzyły nam się z samymi przyjemnościami? Wystarczy wykazać zdrowy rozsądek i pamiętać o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali plakaty i ulotki informacyjne na temat „Bezpieczeństwo  w czasie wakacyjnym”. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły dowiedzieli się o najważniejszych zasadach, które należy przestrzegać latem, odpoczywając i ciesząc się wakacjami w bezpieczny sposób.