«

»

Sty 26 2023

Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Dnia 19 stycznia na hali sportowej BOSIR odbył się Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do udziału zgłosiło się dziesięć klas . Zawodnicy grali systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Ostra walka, pot i wielkie emocje towarzyszyły nie tylko grającym, ale i oglądającym rozgrywki kibicom. Podczas całego turnieju ( 24 spotkań) strzelono 116 goli . Trwające niemal siedem godzin sportowe zmagania wyłoniły najlepsze drużyny. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – IV TSg

II miejsce- II TES

III miejsce – IV LO BC

IV miejsce – III LO AB

V – X miejsce – I LOAB, IC BSIs, I TE, II ABC BSIs, I TS, III TS

Królem strzelców został Marcin Polkowski z klasy IV TSg (12bramek), najskuteczniejszym bramkarzem- Marcel Boiwka II TES , zawodnikiem turnieju- Mateusz Majewski z klasy III LO A. Zwycięskim drużynom i najlepszym zawodnikom nagrody wręczył Pan Dyrektor Jędrzej Mrozek. Gratulujemy!

Dziękujemy tym wszystkim, którzy brali udział w organizacji Turnieju: Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, Szkolnej Grupie Medycznej (Adrianowi, Julii, Martynie, Oliwii) za zabezpieczenie medyczne Turnieju oraz Patrycji, Ani, Karolinie i Sylwii za pomoc w sędziowaniu oraz fotorelację z wydarzenia.