«

»

Lis 24 2022

Kokarda Narodowa 2022

Po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 zorganizowano Szkolny Konkurs na Kokardę Narodową w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. W konkursie wzięło udział wielu uczniów ZSP nr 2, wykazując się przy tym starannością, dbałością o szczegóły, poczuciem estetyki oraz kreatywnością.

Komisja Konkursowa w składzie: p. Grażyna Kęsicka, p. Andrzej Kotwica wyłoniła zwycięzców:

1.miejsce – Maria Adamczyk kl. II LO A

2.miejsce – Julia Bartoszczyk kl. I LO B

3.miejsce Weronika Popinigo kl. II LO B i Julia Rakowska kl. II LO B

wyróżnienie – Antoni Sobolewski kl. I LO B

Warto zaznaczyć, że na tym nie koniec sukcesów wyżej wymienionych uczniów, ponieważ wzięli oni udział w miejskim konkursie plastycznym pod hasłem ,,Kokarda Narodowa 2022”        i zajęli wszystkie znaczące miejsca:

1.miejsce – Julia Rakowska

2.miejsce – Maria Adamczyk

3.miejsce – Julia Bartoszczyk

wyróżnienie – Weronika Popinigo

Serdecznie gratulujemy uczniom, że w tak piękny sposób pokazali swój stosunek do narodowej historii i tradycji.

Jesteśmy z Was dumni!