«

»

Cze 27 2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

25 czerwca o godz. 10.00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których był Starosta Powiatu Bartoszyckiego Pan Jan Zbigniew Nadolny. Na początku apelu Pani Dyrektor Monika Szpura-Kazimierczuk przywitała wszystkich gości. Życzyła bezpiecznych i pogodnych wakacji. Następnie głos zabrał Starosta Powiatu Bartoszyckiego Pan Jan Zbigniew Nadolny. W czasie uroczystości Pani Dyrektor wspólnie ze starostą podziękowała za pracę odchodzącym do innych szkół nauczycielom: p. Katarzynie Zagajewskiej – Sycz oraz p. Marzenie Sawce.

Potem głos zabrali wychowawcy klas kończących Branżową Szkołę I Stopnia. W dalszej części odbyło się wręczenie nagród uczniom za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz podziękowań i listów gratulacyjnych dla rodziców. Na koniec apelu wręczono uczniom nagrody za konkurs ekologiczny, za konkurs z j. angielskiego oraz nagrody dla laureatów i finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień” `