«

»

Cze 15 2022

Książki tygodnia

S. Poole „Zdrada”. Minął rok od kiedy Francesca pomogła Rodrigowi Borgii zasiąść na tronie papieskim. Obecnie młoda trucicielka należy do organizacji Światło, która ma zadanie walczyć z ciemnotą i przesądami na świecie, a jednocześnie wciąż poszukuje mordercy swojego ojca. Czy Francesce uda się pomścić śmierć ojca? I czy plan Franceski się powiedzie? Zapraszamy!

 
 
 
 
 
 
K. Bonda „Pochłaniacz – część 1 „.Skorumpowani policjanci, dramatyczne decyzje mające wpływ na dalsze życie. Czy będzie można odnaleźć zabójcę, gdy zapach jest jedynym dowodem? Sasza Załuska musi rozwiązać zagadkę, która powiązana jest z mafią rządzącą w Trójmieście. 
 
 
 
 
 
 
 
S. Beckett „Rany kamieni” .To głęboka, mądra, pełna zadumy nad losem i naturą ludzką powieść ubrana w formę literackiego thrillera psychologicznego. Ktoś ucieka… przez pola gdzieś we Francji. W zagajniku parkuje luksusowe audi. W strumieniu usiłuje zmyć krew z fotela, z pasa i rąk… Zaciera wszelkie ślady. Zabiera plecak i odchodzi. I zabiera coś jeszcze… Zapraszamy !