«

»

Cze 13 2022

Książki tygodnia

Ten tydzień zaczniemy sporą sztuką mięsa (choć nie tylko). „Super grillowanie” Paula Kirka to szereg smakowitych ale i zaskakujących przepisów na dania z rusztu. Hamburgery, szaszłyki, marynaty, sosy… Dla mięsożerców i wegetarian. Polecamy!

 
 
 
 
 
 
„505 sałatek, surówek i sałat z różnych krajów” . Tytuł mówi sam za siebie. Polecamy!
 

 

 

 

 

 

„Bowllove zdrowe i odżywcze miski pełne smaku” Davida Beza to zbiór super pomysłów i inspiracji na danie jednogarnkowe a właściwie … jednomiskowe 🙂 : )  Dużo porad i piękne fotografie  pobudzające  kubki smakowe – to dwie z wielu zalet polecanej książki.

 

 

 

 

„Wege  po polsku” to zbiór 130 przepisów z polskich produktów. Proste w przygotowaniu smaczne po wykonaniu : ) Książka doskonała nie tylko  nie tylko dla wegan.

 

 

 

 

 

„Placki z różnych kuchni świata” Wandy Jackowskiej  Książka zawiera 150 przepisów na oryginalne farsze mięsne, warzywne, słodko-kwaśnie i słodkie.  Polecamy !