«

»

Maj 26 2022

Charytatywna zbiórka na operację dla naszej absolwentki Ady Stańczyk

W poniedziałek 30 maja w godz.10.00-13.00 w naszej szkole odbędzie się charytatywna zbiórka na operację ręki dla naszej absolwentki Ady Stańczyk, bez której nie ma szans na sprawną przyszłość. Zbiórkę będą prowadzić wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

Ada od urodzenia zmaga się z zespołem Vacterl. To połączenie kilku wad wrodzonych związanych z nieprawidłowością w kilku obszarach ciała. Jest szansa, że po operacji będzie mogła normalnie funkcjonować, ale jest ona bardzo droga i rodziców nie stać na jej opłacenie.

W ramach prowadzonej zbiórki w godz.13.40-15.30 na strzelnicy szkolnej odbędą się Charytatywne zawody strzeleckie, na które serdecznie zapraszamy.

 

Bardzo prosimy o wsparcie. Liczy się każda złotówka. Pomóżmy Adzie:) Pamiętajcie, że dobro wraca!