«

»

Kwi 21 2022

SZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 12 kwietnia w hali sportowej BOSIR odbył się Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do udziału zgłosiło się aż dziesięć klas. Zawodnicy grali systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Ostra walka, pot i wielkie emocje towarzyszyły nie tylko grającym, ale i oglądającym rozgrywki kibicom. Podczas całego turnieju strzelono 90 goli. Trwające niemal siedem godzin sportowe zmagania wyłoniły najlepsze drużyny. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – IIIC BSISg

II miejsce- IIIC BSISp

III miejsce – III LOBCp

IV miejsce – III TSg

V miejsce – II LOAB

VI miejsce – III LOBg

VII miejsce – IV TSH/TE

VIII miejsce – I TS

IX miejsce – III LOAg

X miejsce – I AB  BSIS

Królem strzelców został Marcin Polkowski z klasy III TSg (12bramek), najlepszym bramkarzem był Kacper Speruda (IIIC BSISp), najlepszym zawodnikiem turnieju Grzegorz Ładosz z klasy (IIIC BSISg). Gratulujemy wszystkim drużynom!

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród, Szkolnej Grupie Medycznej za zabezpieczenie medyczne Turnieju i Samorządowi Uczniowskiemu za fotorelację z wydarzenia.