«

»

Mar 08 2022

Zawody strzeleckie ,,Pomoc dla Ukrainy”

7-go marca w naszej szkole odbyły się Zawody strzeleckie ,,Pomoc dla Ukrainy’’. W zawodach uczestniczyło 40 uczniów, którzy strzelali z karabinków pneumatycznych w postawie stojącej. Zawody były częścią prowadzonej w szkole akcji pomocy dla ukraińskich rodzin uciekających z kraju przed wojną.

Uczniowie uczestniczący zawodach przynosili środki i materiały opatrunkowe, środki higieny osobistej oraz żywność. Zebrane produkty zostały przekazane szkolnemu koordynatorowi akcji p. Magdalenie Sałacie.

Organizatorem zawodów strzeleckich było Szkolne Koło LOK. Sędzią głównym zawodów był: p. Jarosław Puszko, który ufundował medale dla najlepszych strzelców i wspólnie z Panią Dyrektor Moniką Szpurą-Kazimierczuk dokonał ich wręczenia.

Wyniki (miejsca 1-10):

1. Siergiej Milena (kl. I LOA) – 45pkt.

2.Surma Aleksander (kl. II LOB) – 43 pkt.

3.Popinigo Weronika (kl. I LOB) – 42 pkt.

4. Majewski Mateusz (kl. II LOA) – 41 pkt.

5. Kuzia Kinga (kl. II LOA) – 40 pkt.

    Roguszewska Martyna (kl. I LOA) – 40 pkt.

6. Rafalska Zuzanna (kl. II LOB) – 39 pkt.

7. Ostapkiewicz Igor (kl. II LOB) – 38 pkt.

    Korowaj Jakub (kl. ITE) – 38 pkt.

8. Dobko Nikola (kl. I LOA) – 37 pkt.

9. Błogosławski Krystian (kl. I TS) – 36 pkt.

10. Czerniewski Karol (kl. II LOA) – 35 pkt.

Serdecznie dziękujemy uczniom za wsparcie szkolnej akcji oraz za udział w zawodach i za pomoc przy ich organizacji:)