«

»

Mar 04 2022

Książki tygodnia

Federico Moccia „Tylko Ty”.
Nicco postanawia odnaleźć Anię, polską turystkę, którą poznał w Rzymie i w której się zakochał. Przed wyjazdem udaje mu się zdobyć warszawski adres Ani, który jednak okazuje się nieprawdziwy. Mężczyzna znajduje się w obym kraju. Zna jedynie wygląd oraz imię i nazwisko romantycznej letniej miłości. Czy uda mu się odnaleźć ukochaną ? Zapraszamy !
 
 
 
 
 
H. Coben „Zachowaj spokój”.
Rodzice Adama Baye, zaniepokojeni tym, że po samobójstwie kolegi z klasy ich szesnastoletni syn zamknął się w sobie, instalują na jego komputerze program szpiegowski. Ze zgrozą odkrywają wiadomość przesłaną przez anonimowego nadawcę, który każe mu siedzieć cicho. Co chłopak ma wspólnego z brutalnym zabójstwem na przedmieściach Nowego Jorku? Dlaczego rodziną Baye interesuje się FBI?
 
 
 
 
S. Larsson „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”.
Pewnego dnia szesnastoletnia Harriet Vanger znika bez śladu. Henrik Vanger prosi znajdującego się na zakręcie życiowym dziennikarza o napisanie kroniki rodzinnej Vangerów. Okazuje się, że spisywanie dziejów to tylko pretekst do próby rozwiązania skomplikowanej zagadki. Zapraszamy !