«

»

Gru 13 2021

Mamy 6 laureatów i 5 finalistów etapu wojewódzkiego i awans do etapu centralnego na Uniwersytecie Warszawskim

Sześcioro uczniów z naszej szkoły uzyskało tytuł laureata etapu wojewódzkiego olimpiady i zakwalifikowało się do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu 2022 r. na Uniwersytecie Warszawskim. Pięcioro uzyskało tytuł finalisty etapu wojewódzkiego.

Etap wojewódzki VI Edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności odbył się 10 grudnia 2021 r. w Warmińsko- Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. Został zorganizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Składał się z testu obejmującego 40 pytań.

Do etapu centralnego zakwalifikowali się: Wiktoria Matyjaszek kl. II LOB, Wiktoria Żylińska kl. II LOB, Zuzanna Rafalska kl. II LOB, Igor Ostapkiewicz kl. II LOB , Aleksander Surma kl. II LOB, Dawid Bielicki kl. III LOB. Wymienieni uczniowie uzyskali tytuł laureata etapu wojewódzkiego olimpiady.

Tytuł finalisty etapu wojewódzkiego uzyskali: Kinga Zych II TE, Natalka Maksymik I LOA, Ihor Maruszeczko-Karpiński kl.III LOAg, Kacper Prokopowicz kl. II LOB, Jakub Bujek kl. III LOB.

Uczniów przygotowywał: Jarosław Puszko.

Jesteście wspaniali:)