«

»

Gru 01 2021

ANDRZEJKOWY WIECZÓR GROZY

29 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie pełne magii, strachu i przerażenia, czyli „Andrzejkowy Wieczór Grozy”. W ten listopadowy wieczór młodzież miała okazję zapoznać się z trzymającymi w napięciu utworami literackimi oraz filmami. Nie zabrakło oczywiście najpopularniejszych wróżb andrzejkowych, które – zgodnie z tradycją – są najlepszym sposobem na to, by poznać swoją miłosną przyszłość. Istotną częścią „Andrzejkowego Wieczoru Grozy” był seans filmów z dreszczykiem oraz „Konkurs na Najlepsze Przebranie”. Pojawili się więc czarodzieje, klowni i wróżki, upiory, wiedźmy, czy też inne postacie z filmów grozy.
Młodzież biorąca udział w konkursie, wykazała się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Oryginalne charakteryzacje podkreśliły magiczny charakter tego wieczoru.
Zwycięzcy „Konkursu na Najlepsze Przebranie”:
I miejsce Oliwia Jóźwicka
II miejsce Amelia Rucińska
III miejsce Nikola Dobko
Wyróżnienia:
Natalia Czajkowska, Magda Szukalska, Weronika Fidura, Zuzanna Szaja, Maciej Żabiński.
Dekoracje przygotowali uczniowie z kl. II ABSiS oraz uczennice z kl. IVTS/TH.