«

»

Lis 09 2021

Zwyciężyliśmy w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców

8 listopada br. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Rejonu II w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowała męska drużyna w składzie:

1. Majewski Mateusz II LOA

2. Ładosz Maksymilian II LOA

3. Kaplewski Dawid III LOBp

4. Polkowski Marcin III TESg

5. Welens Hubert IIIC BSIsp

6. Speruda Kacper IIIC BSISp

7. Gigielewicz Piotr IIIAB BSISp

Panowie pojechali na zawody z mocnym postanowieniem zdobycia pierwszego miejsca i co ważne zrealizowali swój cel! Wygrali wszystkie zaplanowane  mecze, pokazując naprawdę doby futbol. Zdobywając I miejsce w rozgrywkach drużyna ZSP nr 2 awansowała do półfinału województwa, który już niebawem.

Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji!