«

»

Lis 05 2021

Konkurs poetycki

Uwaga młode poetki i młodzi poeci! Macie czas do 30 listopada. Przed Wami szansa sprawdzenia swojej wrażliwości oraz umiejętności w konkursie poetyckim „Bartoszyce – moje miejsce. Edycja 2021”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu bartoszyckiego. Organizatorzy czekają na refleksje oraz  przemyślenia na temat Bartoszyc, jakie ma młode pokolenie mieszkańców.

Co należy zrobić?

1. Napisać wiersze. Prace – maksymalnie cztery utwory – powinny być napisane w języku polskim oraz nigdzie wcześniej nie publikowane.

2. Wysłać je. Należy wysłać w czterech egzemplarzach (czytelnego rękopisu, lub wydruku komputerowego) i opatrzeć godłem, czyli wymyślonym pseudonimem. Do wierszy należy dołączyć zaklejoną kopertę z naklejonym takim samym godłem, a w środku trzeba zamieścić imię, nazwisko, dokładny adres autora i numer telefonu.

Prace trzeba wysłać na adres: Urząd Miasta Bartoszyce, Wydział Kultury, Sportu, Współpracy i Rozwoju (II piętro, pokój nr 24, 25 lub 26), ul. Boh. Monte Cassino 1, 11-200 Bartoszyce. Kopertę trzeba opatrzeć dopiskiem z kategorią, tj. „Szkoła podstawowa” lub „Szkoła ponadpodstawowa”.

Na kopercie prosimy zamieścić dopisek; „Konkurs Poetycki”.
Nadesłane utwory oceni jury, a autorzy najciekawszych i najoryginalniejszych wierszy otrzymają nagrody. Prace można wysłać do 30 listopada.

POWODZENIA!