«

»

Paź 22 2021

Ogólnopolski Tydzień Kariery

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, którego hasłem przewodnim jest: „ Wyprawa na 3 K”. Powyższe przedsięwzięcie ma m.in. na celu wspieranie planowania dalszej edukacji, budowanie ścieżki kariery zawodowej czy odkrywanie talentów.

Dnia 19 października 2021 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy – p. Jacka Żerańskiego, a jego słuchaczami byli uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego oraz Branżowej Szkoły I stopnia. Tematyka spotkania dotyczyła umów wynikających z „Kodeksu pracy”, umów cywilnoprawnych oraz ich charakterystyk. Pan Jacek Żerański przedstawił również zagadnienia dotyczące podejmowania przez młodych ludzi pracy w okresie wakacyjnym.

Zapraszamy do lektury na stronie internetowej Gońca Bartoszyckiego: Kliknij tutaj