«

»

Cze 07 2021

Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora ZSP nr 2 w Bartoszycach

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 , uczniowie naszej szkoły wrócili na strzelnicę szkolną, aby 2-go czerwca 2021 r. rywalizować w Zawodach Strzeleckich o Puchar Dyrektora Szkoły. Mimo reżimu sanitarnego rywalizacja przebiegła w miłej atmosferze. Frekwencja była dosyć wysoka. W zawodach uczestniczyło 26 uczniów, którzy o wyznaczonych godzinach strzelali z karabinka pneumatycznego w postawie stojącej. Rywalizowano w dwóch grupach: dziewczęta i chłopcy. Sędzią głównym zawodów był p. Jarosław Puszko, wspierany przez uczniów: Zuzannę Rafalską kl. I LOB, Emilię Łuszczak kl. I LOB, Klaudię Garbacz kl. I LOB, Aleksandra Surmę kl. I LOB oraz Igora Ostapkiewicza kl. I LOB.

Organizatorem zawodów było Szkolne Koło Strzeleckie LOK. Nagrody dla najlepszych strzelców zostały ufundowane przez Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bartoszycach p. Urszulę Petrykowską. Zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Wyniki

Dziewczęta:

1.Gierach Gabriela kl. II TEg. – 38 pkt.

2.Rafalska Zuzanna  kl. I LOB – 37 pkt.

3.Tomaszewska Kinga kl. I LOB – 36 pkt.

4. Białousz Wiktoria kl. I TE – 35 pkt.

5. Żylińska Wiktoria kl. I LOB – 33 pkt.

    Łuszczak Emilia kl. I LOB – 33 pkt.

6. Daszkiewicz Oliwia kl. I LOB – 32 pkt.

7. Wróbel Emilia kl. I TS – 30 pkt.

8. Matyjaszek Wiktoria kl. I LOB – 29 pkt.

9. Karczmarczyk Kinga kl. I LOB – 28 pkt.

10. Dawidowicz Magdalena kl. I TS – 26 pkt.

11. Garbacz Klaudia kl. I LOB – 23 pkt.

12. Gralewska Aleksandra kl. I LOB – 10 pkt.

 

Chłopcy:

1. Surma Aleksander kl. I LOB – 47 pkt.

2. Jedwabnik Marcel kl. I LOB – 43 pkt.

3. Byl Jakub kl. I TS – 42 pkt.

4. Węglicki Adam kl. I LOB – 39 pkt.

5. Butniewicz Krzysztof kl. I LOB – 37 pkt.

    Ostapkiewicz Igor kl. I LOB – 37 pkt.

6. Stefaniuk Gabriel kl. I TS – 36 pkt.

7. Kossakowski Kamil kl. I TS – 36 pkt.

8. Kupniewski Tomasz kl. I TS – 34 pkt.

9. Majewski Mateusz kl. I LOA – 32 pkt.

10. Sochan Mateusz kl. IIIC BSIS – 32 pkt.

11. Hryniewicz Dominik kl. IIIC BSIS – 30 pkt.

12. Czerniewski Karol kl. I LOA – 29 pkt

Dziękujemy uczniom za udział w zawodach oraz p. Dyrektor Urszuli Petrykowskiej za ufundowanie nagród.