↑ Powrót do Sport w szkole

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH REJONU W PIŁCE SIATKOWEJ

Koniec listopada 2019 r. zakończył się dwoma bardzo dużymi sukcesami szkolnych drużyn piłki siatkowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Bartoszycach. W silnie obsadzonych finałach rejonowych Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego brały udział najlepsze drużyny piłki siatkowej, ze szkół powiatów od Lidzbarka Warmińskiego po Węgorzewo. Drużyny dziewcząt i chłopców po emocjonujących, bardzo wyczerpujących meczach, wywalczyły awans do zawodów na kolejnym etapie rozgrywek, czyli półfinałów województwa w tej bardzo popularnej wśród młodzieży dyscyplinie sportu.
Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej dziewcząt odbyły się 28 listopada w Karolewie, a dzień później w Kętrzynie grali chłopcy. Dziewczęta zajęły II, a chłopcy I miejsce. Półfinały będą rozgrywane w olsztyńskiej hali „Urania”.
Skład drużyny dziewcząt: Wiktoria Witek (III LOC), Karolina  Makarewicz (III LOA), Anita Butniewicz (II LO B), Weronika Cybulska (II LOB), Karolina Klimczak (II LOB), Paulina Kubiak (II LOB), Weronika Sadlak (II LOB), Weronika Wierzchowska (I LOB), Martyna Ogonowska (I LOB), Wiktoria Rynkiewicz (I LOC), Lena Krajewska ( I LOC), Maja Szanciło (I TE).  Opiekunem drużyny był p. Tomasz Tatol.
Skład drużyny chłopców: Szymon Dubicki (III LOB), Kuba Girulski (III LOC), Bartosz Gryszun (III TE), Grzegorz Gutowski (III LOB), Kornel Jagielski (III TOR), Radek Kondrat (III LOA),Maksymilian Kosakowski (III TS), Michał Poźniak (II LOC), Dawid Raczkowski (II LOC), Kacper Pawłowski (I LOAg), Maciej Szewczyk (I LOAg). Opiekunem drużyny był p. Robert Czerniak.

Udział młodzieży w zawodach był możliwy dzięki wsparciu Rady Rodziców, która zgodziła się na sfinansowanie obu wyjazdów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)