↑ Powrót do Pedagog

Zajęcia online rozwijające zainteresowania

7 grudnia 2020 r. (poniedziałek), godz. 18.00 

Pierwsze spotkanie Kółka Graficznego – „BRAND DESIGN -CZYLI JAK ZAPROJEKTOWAĆ LOGO, IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ ORAZ STRONĘ INTERNETOWĄ MARKI”.

Kółko Graficzne to cykl otwartych spotkań online z obszaru grafiki i projektowania, skierowanych do osób kreatywnych, interesujących się szeroko pojętym designem. Uczestnicy dowiedzą się, czym jest dzisiaj projektowanie graficzne i po co nam komunikacja wizualna. A także dlaczego myślenie projektowe to kompetencja przyszłości, czym jest brand design i dlaczego warto, by fotografia była niepokorna. Jest to doskonała okazja, by przekonać się czy ta dziedzina może okazać się kierunkiem rozwoju na przyszłość. 

>>> LINK DO ARTYKUŁU I FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

 

 

Zajęcia online rozwijające zainteresowania – dziennikarstwo

 

8 grudnia 2020 r. (wtorek), godz. 18.00

Pierwsze spotkanie Kółka Dziennikarskiego –  „WSPÓŁCZESNY DZIENNIKARZ – ZAWÓD, POWOŁANIE CZY STYL ŻYCIA?”

Kółko dziennikarskie to cykl spotkań online skierowanych do osób, które rozważają studia dziennikarskie, są zainteresowane wydarzeniami na świecie i tym, jak media wpływają na kształtowanie naszej rzeczywistości. Uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z pracą dziennikarza w praktyce, poznać podstawy warsztatu dziennikarskiego i perspektywy zawodowe po tym kierunku studiów. Dowiedzą się także jak tworzyć kreatywną komunikację w firmach i projektować strategie komunikacyjne dla ważnych społecznie czy biznesowo projektów. 

>>> LINK DO ARTYKUŁU I FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Polecam!

pedagog szkolny – Agnieszka Wróblewska