↑ Powrót do Pedagog

WEBINARIUM DLA RODZICÓW

4 listopada 2020 r. (środa), godz. 18.00

Webinarium dla rodziców “Wybór studiów – jak rozmawiać z nastolatkami o planach na przyszłość”

Jesteś rodzicem maturzysty? Zastanawiasz jak rozpocząć rozmowę na temat przyszłości swojej latorośli? Nie wiesz co zrobić, by skutecznie wesprzeć nastolatka w procesie decyzyjnym, ale nie narzucać swojego zdania? Jakie działania warto podjąć, gdy Twoje dorosłe dziecko jeszcze zwyczajnie nie wie co chce robić w życiu?

O wspieraniu nastolatka w wyborze dalszej ścieżki rozwoju porozmawiają, podczas spotkania online, eksperci z Uniwersytetu SWPS, prof. Tomasz Grzyb – psycholog społeczny; Michalina Mruczyk – psycholog pracująca w szkołach; oraz Katarzyna Ksenicz – specjalistka ds. rekrutacji.

Obowiązują zgłoszenia poprzez formularz: LINK do artykułu i formularza zgłoszeniowego.

Zapraszam:)

Agnieszka Wróblewska – pedagog szkolny