Zwycięstwo naszych uczniów w eliminacjach miejsko-gminnych Turnieju Wiedzy Pożarniczej

27 lutego 2019 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach odbyły się eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież zapobiega Pożarom’’. W grupie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali ze sobą przedstawiciele 3 szkół.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Raczkowski z kl. I LOC, który zajął I miejsce  oraz  Karolina Makarewicz z kl. II LOA, która zdobyła II miejsce. Nasi reprezentanci zakwalifikowali  się do dalszego etapu.
Uczniów  przygotowywał p. Jarosław Puszko.
Głównym celem  turnieju jest popularyzowanie przepisów przeciwpożarowych, ochrony przeciwpożarowej, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej  oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)