I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

9 października 2017 r. w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców  Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna szkolna wygrała ten turniej pokonując 4 drużyny z powiatu Bartoszyce: Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, Zespół Szkół w Górowie Iławeckim, Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach  (wszystkie mecze po 2: 0). W ostatnim meczu pokonaliśmy gospodarzy, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach, wygrywając z nimi w tie-breaku 2:1. Naszą szkołę reprezentowali:
-rozgrywający: Grzegorz Gutowski ( I LOB)
-libero: Maciej Dyrwal (II LOB)
-przyjmujący: Patryk Leonowicz (I TOR), Maksymilian Kosakowski (I TS), Kuba Arcisz (II LOA)
 -środkowi: Szymon Dubicki (I LOB), Szymon Czech (III LOB) i Grzegorz Gleba (III TE)
-atakujący: Maksymilian Kapusto (III LOB)
Kapitanem drużyny był Szymon Czech.
Opiekunem zespołu był: p. Robert Czerniak
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)