Książki tygodnia

Jodi Picoult „Bez mojej zgody” to opowieść o miłości i walce z chorobą. Annie żyje tak jakby była nieuleczalnie chora, mimo że, nic jej nie jest. Wszystko przez jej siostrę, która choruje na białaczkę. Anna urodziła się, aby być dawcą tkanek dla swojej siostry. Pewnego dnia dziewczyna się buntuje i pozywa rodzinę do sądu. Jak to się zakończy? Czy Kate wyzdrowieje?
Gorąco polecamy !
 
 
 

 

Natalia Sońska „Garść pierników, szczypta miłości” to opowieść o kobiecie, która uważa miłość za staromodny przeżytek. Zraniona przed laty, obiecuje sobie nigdy więcej się nie zakochać. Natomiast poznaje Wiktora , przystojnego i czarującego człowieka sukcesu. Przebojem wdziera się w życie Hanki i ku jej zdumieniu okazuje się bardzo troskliwym i opiekuńczym mężczyzną. Bohaterka popada w konflikt z przełożoną, której mąż jest jej dawnym ukochanym. Czy przeszłość powróci i przeszkodzi jej w realizacji planów i marzeń?
Zapraszamy !
 
 
 
Nicholas Sparks „Wybór” . Dokonywanie różnego rodzaju wyborów towarzyszy człowiekowi przez całe życie. Czasem dotyczą one spraw prostych, a innym razem są bardzo trudne, zmuszają do poświęceń i walki z samym sobą. Powieść Nicholasa Sparksa również opowiada o bohaterach, którzy zostali postawieni przed koniecznością dokonania wyboru. Travis odnajduje w Gabby ciekawą i intrygującą kobietę. Gabby widzi w mężczyźnie bratnią duszę. Bohaterowie spędzają ze sobą coraz więcej czasu – tym bardziej, że są sąsiadami. Sprawy się komplikują, gdy do miasteczka wraca Kevin – chłopak Gabby. Mimo głębokiego uczucia, jakim dziewczyna darzy Travisa, nie jest pewna, czy to właśnie z nim powinna spędzić resztę życia. Może to Kevin jest jej przeznaczeniem? Zapraszamy !
 
Łukasz Olkowicz, Piotr Wołosik „Lewy. Jak został królem”. Dziennikarze Przeglądu Sportowego przeprowadzili wywiad z rodziną i znajomymi Roberta Lewandowskiego. Stworzyli całkiem ciekawą książkę na temat drogi piłkarza do miejsca, w którym teraz jest. Z książki można uzyskać informacje dlaczego gwiazdor, a także jego żona, stali się międzynarodowymi markami. Zapraszamy do biblioteki !
 
 
 
 
 
Martin Casullo, Lionel Andrés Messi Cuccittini „Messi. Uwierz w siebie”. Książka składa się z 15 działów, każdy opisuje ważną część życia Messiego. Z początku dowiadujemy się skąd Barcelona o nim usłyszała z odległej od Hiszpanii Argentyny. Jak zaczynał swoją przygodę z piłką w swoim ojczystym kraju, a później jak trudno było wybrać jego rodzinie: kariera syna, czy ojczyzna. W książce ukazane jest jak Messi zaczynał, jak pracował, by stać się najlepszym.
Gorąco polecamy !!