JTCLASSBLU 15
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
NIE POZWOLILI NAM SIĘ NUDZIĆ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jarosław Puszko   
wtorek, 20 września 2016 18:36

20160907 112857Nuda to  przejaw złej organizacji czasu. Ale nie na obozach integracyjnych, no i nie w naszej szkole. Mogliśmy się o tym przekonać na początku września w Krynicy Morskiej. To tam właśnie jako pierwszoklasiści przeżyliśmy niezapomniane chwile z nowym towarzystwem klasowym i kadrowym.

Nasze wrażenia? Nie da się wszystkich opisać,ale poznajcie chociaż ich namiastkę!

Na obozie mieliśmy zaplanowany grafik , różne wypady i czas dla siebie. Żałuję, że to trwało tylko trzy dni,a nie więcej. -Ola

Mogliśmy się lepiej poznać i dobrze poczuć w swoim towarzystwie. Najciekawsza była wieczorna gra w siatkówkę oraz poranne spacery nad morze. -Agata

Według mnie na obozie było interesująco, zabawnie, a zarazem ciężko. Był trochę wyczerpujący z powodu porannego biegania i chodzenia po plaży, gdzie było bardzo gorąco i ciężko się szło.-Ola

Poprawiony: wtorek, 20 września 2016 19:09
Więcej…
 
UCZESTNICTWO W PROGRAMIE EDUKACYJNYM PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 listopada 2015 11:31

Od roku szkolnego 2010/2011 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach bierze udział w Programie Edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy. Szkoła nasza po raz kolejny zorganizowała zajęcia dotyczące przepisów prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy będące elementem programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Każdego roku po zrealizowaniu programu szkoła otrzymuje stosowne podziękowanie od Państwowej Inspekcji Pracy.

Poprawiony: poniedziałek, 30 listopada 2015 14:51
 
Strzelanie z kbks-ów na strzelnicy „Warmiak” w Lidzbarku Warmińskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jarosław Puszko   
czwartek, 14 kwietnia 2016 07:35

12 kwietnia uczniowie naszej szkoły doskonalili swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy otwartej ,, Warmiak'' w Lidzbarku Warmińskim. Uczniowie strzelali z karabinu sportowego na dystansie 50 m w 3 postawach strzeleckich: leżącej, klęczącej, stojącej.

Zajęcia odbyły się dzięki współpracy Szkolnego Koła Strzeleckiego z Klubem strzeleckim „Warmiak” z Lidzbarka Warmińskiego.

Serdecznie dziękujemy p. Filipowi Kwiatkowskiemu i p. Dariuszowi Wojczulanisowi za przeprowadzenie strzelania.

Opiekun Szkolnego Koła Strzeleckiego p. Jarosław Puszko.

             
 
Biblioteczny fanpage PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Tadorowska   
niedziela, 18 września 2016 14:51

BIBLIOTEKA SZKOLNA

POLUB NAS NA FACEBOOKU !


https://www.facebook.com/BibliotekaZSPnr2im.ElizyOrzeszkowejwBartoszycach/

Poprawiony: niedziela, 18 września 2016 14:56
 
WYGRANI W KONKURSIE Z PIERWSZEJ POMOCY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jarosław Puszko   
czwartek, 12 maja 2016 12:46

Katarzyna Stańczyk, Karolina Dąbkowska i Andrzej Osypowycz zostali zwycięzcami konkursu dotyczącego zasad udzielania pierwszej pomocy pn. .Uruchom serce bliźniemu”. Okazali się najlepsi spośród 93 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego województwa.

- Celem konkursu img 0468było wykształcenie i propagowanie wśród  młodych ludzi umiejętności udzielania pierwszej pomocy – wyjaśnia Monika Tatol, nauczycielka biologii i opiekunka grupy.- To wielki sukces naszych uczniów, którzy udowodnili, że życie ludzkie jest dla nich bardzo ważne i potrafią je ratować.

Zawody o puchar wojewody warmińsko-mazurskiego odbyły się w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie,

Projekt „Uruchom serce bliźniemu” powstał z inicjatywy przedstawicieli Wydziału Nauk Medycznych w Olsztynie we współpracy z Wojewodą Warmińsko-Mazurskim. Składał się ze szkolenia – zajęć teoretycznych oraz praktycznych dla nauczyciela i jednego z przedstawicieli uczniów z każdej ze szkół. Za tematykę szkoleń ( elementy pierwszej pomocy) i ich realizację odpowiedzialni byli pracownicy Katedry Ratownictwa Medycznego Wydziału Nauk Medycznych UWM w Olsztynie oraz studenci ze Studenckiego Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej pod kierownictwem dr. n. med. Rakesha Jalali. Zakończeniem akcji „Uruchom serce bliźniemu” był konkurs wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, w którym wystartowały wspomniane już wcześniej drużyny z całego województwa.

 

Poprawiony: piątek, 13 maja 2016 20:34
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 40